Trener personalny Ruczaj

Trener personalny Ruczaj

 

Treningi personalne obecnie są coraz bardziej popularne, każdy z nas może skorzystać z pomocy trenera personalnego. Ale czy warto lokować nasz czas i pieniądze w taką współpracę? Trener personalny to osoba mająca niezbędny zasób wiedzy, który pozwoli osiągnąć twój postawiony cel, w szybki i bezpieczny sposób. Oczywiście to zawsze zabiera dużo czasu i na jednym treningu personalnym tego nie zbudujesz.

Jakich rezultatów możesz oczekiwać?

Indywidualnie dobrane ćwiczenia to najważniejszy aspekt treningu, dlatego że każdy z nas się różni. Brak właściwej wiedzy i ćwiczenie bez planu często prowadzi do braku oczekiwanych korzyści i stopniowego zmniejszania motywacji do realizacji następnych treningów. Właściwa technika wykonywania ćwiczeń jest bardzo istotnym elementem treningu. Bywa, że osoby dopiero zaczynające zupełnie nieświadomie trenują, robiąc sobie krzywdę. I tu z pomocą przychodzi trener personalny, który ma zadbać o to, aby nauczyć nas właściwych ćwiczeń oraz świadomości utrzymania prawidłowej postawy. Trener, obserwując Cię w czasie treningu, na bieżąco poprawia i redukuje błędy. Trening z trenerem personalnym to świetna motywacja. To trener będzie Ci towarzyszył w momentach zwątpienia i kryzysu. Często nawet najbardziej zmotywowani potrzebują pomocy. Cena treningu personalnego w Krakowie waha się od 50 do 200 zł. Najlepszym i korzystniejszym finansowo sposobem jest wykupienie pakietu z kilkoma treningami.

Chcesz spróbować? Szukasz wykwalifikowanego trenera personalnego na Ruczaju?

Zrób pierwszy krok i zgłoś się do mnie na pierwszą, darmową konsultację treningową, przy okazji której porozmawiamy o Twoich celach treningowych, stanie zdrowia i nawykach żywieniowych, a także zmierzymy Twoje zakresy ruchów w stawach oraz prawidłowość wykonywania podstawowych wzorców ruchowych. Zacznij ćwiczyć z trenerem personalnym na Ruczaju!