Trening na brzuch

Marzysz o płaskim brzuchu, a ćwiczenia, które dotychczas wykonywałeś, nie działają i nie dają efektów? Prawdopodobnie robisz coś nie tak. Jeśli chcesz, by rezultaty były widoczne, zdecyduj się na trening na brzuch z trenerem personalnym! Jest to osoba, która dobrze wie, jak za pomocą ćwiczeń poruszyć mięśnie odpowiedzialne za silny i estetycznie wyrzeźbiony brzuch!

Oprócz treningów na brzuch, za wygląd tej części ciała w równie dużym stopniu odpowiada prawidłowo dobrana i zbilansowana dieta. Wybieraj zdrowe i pełnowartościowe posiłki, naturalne i nieprzetworzone. Dbaj także o regularność i staraj się jeść w stałych porach.

Jakie ćwiczenia na brzuch będą najbardziej skuteczne?

Do redukcji wierzchniej warstwy tkanki tłuszczowej świetnie sprawdzi się trening cardio – spacer czy jogging, ale także jazda na rowerze czy rolki.

Pamiętaj, że zwykłe, popularne brzuszki wcale nie są tak skuteczne, jak mogłoby się wydawać. Jaki więc trening na brzuch wykonywać? Wszelkie ćwiczenia na macie angażujące mięśnie głębokie oraz skośne brzucha.

Trening na brzuch
Trening na brzuch

Jak trener personalny pomoże Ci w treningu na brzuch?

Trener personalny może pomóc Ci nie tylko w ułożeniu właściwego planu treningowego, ale także pokaże, jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia. Dzięki niemu będziesz ćwiczyć w bardziej świadomy sposób, a szanse na widoczne efekty będą większe. Jego wiedza i doświadczenie ochroni Cię również przed urazami i kontuzjami wynikającymi z błędnego wykonywania ćwiczeń. Wybierz swojego trenera personalnego w Krakowie i rozpocznij z nim swój trening na brzuch!