O MNIE

Kilka informacji o mnie...

Adriana Kolasa, jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dyplom uzyskałam w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Aktywny i zdrowy tryb życia to moja pasja od 12 lat.

Karierę trenerską rozpoczęłam w 2017 roku, prowadząc treningi grupowe przygotowujące do zawodów biegowych z przeszkodami, gdzie wymagana jest ogólna sprawność fizyczna, siła, szybkość i wytrzymałość. W 2018 roku zostałam oficjalnym trenerem marki Reebok.
Przez ostatnie 5 lat reprezentowałam Polskę na arenie międzynarodowej w biegach z przeszkodami, wielokrotnie zdobywając podium w Europie, a moim największym sukcesem było zakwalifikowanie się na Mistrzostwa Świata w Kalifornii, zdobywając tam 8. pozycję na świecie w swojej kategorii wiekowej.
Od wielu lat stale poszerzam swoje kompetencje i wiedzę w różnych aspektach aktywności ruchowej, począwszy od treningu funkcjonalnego i ogólnorozwojowego, treningu kształtującego sylwetkę, treningu crossfit, kończąc na treningach przygotowujących do sportów wytrzymałościowych.
Wszystko, czego się uczę, ma na celu poprawę Twojego wyglądu, kondycji, samopoczucia, a co za tym idzie - dobrego stanu zdrowia.
Moich podopiecznych zarażam pasją do ćwiczeń i dbałością o własną sylwetkę - wszystko dzięki osobistym doświadczeniom i zdobytej wiedzy praktycznej. Wyznaję także ważną zasadę, że dieta i trening powinny być przyjemnością, a nie drogą pełną nieustannych wyrzeczeń.
Do osoby ze mną trenującej zawsze podchodzę indywidualnie, aby mogła osiągnąć obrany cel. Stawiam na treningi dopasowane do Twoich aktualnych możliwości.